Zaledwie kilka kilometrów od Zakopanego leży przepiękna i malownicza podhalańska wieś Murzasichle. To właśnie tutaj znajduje się Willa

"U Tutki".

 

Murzasichle położone jest między Bukowiną Tatrzańską a Zakopanem, w bezpośrednim sąsiedztwie Tatr i Tatrzańskiego Parku Narodowego. Nazwa powstała z połączenia nazw dwóch, oddzielnych kiedyś osad: Mur i Zasichle. Położone w cichej, spokojnej i malowniczej okolicy jest jednocześnie miejscem położonym w atrakcyjnym, bezpośrednim sąsiedztwie Zakopanego

O Nas

Pokoje z góralskim sercem!

Dobra lokalizacja

Parking i wi-fi na terenie obiektu

Kontakt

ul. Budzowa 45e

34-531 Murzasichle

+48 608 270 370

pokojeututki@gmail.com

Willa u Tutki - Pokoje gościnne z góralskim sercem!

 

 

Zapraszamy Państwa do naszego pensjonatu „U Tutki” położonego w przepięknej i malowniczej okolicy Zakopanego, w Murzasihle, tuż obok Tatrzańskiego Parku Narodowego.

 

Nasz obiekt znajduje się 7 km od Zakopanego i stanowi doskonałą bazę wypadową w Tatry. Z okien naszej willi rozpościera się przepiękny widok na panoramę Tatr.

 

Oferujemy Państwu komfortowe pokoje: 2, 3, 4 osobowe z łazienkami, tv i wi-fi.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wyposażony aneks kuchenny, parking na terenie obiektu, teren rekreacyjny z altaną i miejscem do grilowania, a także przechowalnię sprzętu narciarskiego. Najważniejsze i najcenniejsze co mamy do zaoferowania to otwartość, gościnność i niezwykłą atmosferę.

 

Mamy do zaoferowania pokoje z góralskim sercem!

Ośrodki narciarskie w Murzasichlu

 

Murzasichle to również świetne miejsce dla fanów sportów zimowych. Znajdziesz tu sprawdzone ośrodki narciarskie:

 

  • Stacja narciarska Murzasichle-Ski

  • Stacja narciarska "Hajduk"

  • Stacja narciarska Małe Ciche.

Atrakcje i rekreacja w Murzasichlu:

Murzasichle stanowi idealna bazę wypadową w góry. W okolicy znajduje się kilka wejść do Tatrzańskiego Parku Narodowego, stanowiących początek interesujących szlaków górskich:

 

  • Wejście w Brzezinach - 2,5 km od centrum Murzasichla, około 35 minut pieszo. To początek czarnego szlaku, który prowadzi przez: Dolinę Suchej Wody Gąsienicowej, Schronisko Murowaniec, wyciąg na Kasprowy Wierch, Halę Gąsienicową, okolice Czarnego Stawu Gąsienicowego na Świnicką Przełęcz, stąd można udać się m.in. na Kasprowy Wierch, Granat, Świnicę, czy Kozi Wierch. 

 

  • Wejście w Toporowej Cyrhli - 3,7 km, około 50 minut pieszo. Czerwony szlak, który prowadzi m.in. przez Dolinę Roztoki, Morskie Oko na Rysy i dalej na stronę Słowacką. W Murzasichlu znajdują się też ścieżki rowerowe i spacerowe: ścieżka przez Galicową Grapęścieżka przez Budzów Wierch i ścieżka do Małego Cichego.

 

 

                                                    Źródło: murzasichle.info

ul. Budzowa 45E

34-531 Murzasichle

+48 608 270 370

pokojeututki@gmail.com