Regulamin

Szanowni Państwo,

 

Prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi w Naszym domu; pozwoli to bowiem obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a Nam skoncentrować się na zapewnieniu Państwu komfortowego i miłego wypoczynku.

 

Regulamin Pokoi Gościnnych "U Tutki"

 

1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy o godzinie 10:00.

2. Świetlica z kominkiem jest czynna do godziny 22:00.

3. Opłata za pobyt jest pobierana jednorazowo w dniu przyjazdu. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

4. Najmując pokój Gość określa czas swego pobytu, a w przypadku braku takiego określenia przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.

5. Uprzejmie prosimy o zachowanie ciszy nocnej od godz. 22:00 do 6:00.

6. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych pensjonatu, powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go Gości. Każdy rodzic (opiekun), odpowiedzialny jest za szkody wyrządzone przez dzieci.

7. Informujemy, że nie odpowiadamy za pozostawione w pokoju/domu mienie klienta.

8. Osoby niepłacące za pobyt w Naszym domu mogą przebywać w nim od godz. 7:00 do 22:00.

9. W przypadku zgubienia klucza od pokoju lub domu Gość zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości ceny dorobienia nowego lub wymiany zamka.

10. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w pokojach nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, np. grzałki, farelki, czajniki elektryczne, itp. nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń.

11. Korzystanie z urządzeń znajdujących się na placu zabaw wyłącznie pod opieką rodziców/opiekunów. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności za wypadki.

12. Parking przy Naszym domu jest bezpłatny, ale niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za zniszczenie lub kradzież samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa domu.

13. Śniadanie serwowane jest od godz. 8:00 do 9:30, natomiast obiadokolacja od godz. 17:00 do 18:30 (specjalne życzenia są uwzględniane).

14. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo Naszych klientów obowiązuje ZAKAZ PALENIA na terenie całego obiektu.

15. W domu zabronione jest chodzenie w butach narciarskich. Obuwie należy przechowywać w miejscu do tego przeznaczonym. Za pozostawiony sprzęt narciarski nie ponosimy odpowiedzialności.

16. Pobyt zwierząt nie jest akceptowany.

 

Wszelkiego rodzaju uwagi lub niedopatrzenia prosimy zgłaszać.

Dziękujemy za uwagę i życzymy Państwu miłego pobytu w Naszym domu.

ul. Budzowa 45E

34-531 Murzasichle

+48 608 270 370

pokojeututki@gmail.com